Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde je ta holka? - Alexandra Potter

174667_big.jpg   Další příjemná oddychová kniha s magickým námětem od Alexandry Potter. Tentokrát se jedná o návrat do minulosti a potkání se se svým o deset let mladším JÁ.
Určitě se mi námět příběhu líbil víc než u předchozí knihy Já a pan Darcy. Ač je od začátku jasné, jak to dopadne, tak jsem měla alespoň přehled a nějakou takovou představu, jak je to celé myšleno.
  Třecetidvouletá workoholička Charlotta bydlí v Londýně, pracuje v PR agentuře, má na první pohled dokonalého přítele, skvělý byt, moderní auto, úzkostlivý strach o své zdraví a hlavně má pocit, že všechno musí stihnout co nejdřív. Žádný čas na zbyt. V průběhu celého děje dochází k uvědomění pomocí setkání se svým mladším já, které ji mění ve šťastnou babu, která si dokáže užívat života a jít za svými sny. Ač se vše odehrává v zhruba týdenním časovém rozmezí, tak se dočkáme docela dosti zvratů. Romantická zápletka je jasná hned od prvního setkání, což možná příběhu dodává trochu nudy, ale zase není to první ani poslední kniha se stejným průběhem, takže už by nás to ani nemělo překvapit:-)Pro některé čtenáře to může být příběh, který je donutí k zamyšlení a odstartuje jim třeba i nějaké ty změny v životě.
  Styl psaní tohoto romantického příběhu je velice čtivý. Autorka evidentně ráda zapojuje netradiční magické prvky, které dodávají příběhu jisté kouzlo a punc zajímavosti. Příběh příjemně plyne, v mém případě jsem se ani nenadála a knihu přečetla za jednu podzimní sobotu. 
Takže ano, stojí za přečtení :-)
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?

(Sára, 21. 10. 2013 17:11)

Ahoj,
tak trošku potřebuju, abys (snad ti můžu tykat) mi trošku objasnila situaci:) Knížku jsem četla bezesrandy třikrát, četla jí i mamka, hned co jsem si jí koupila. Nějak nepobírám, jak se mohla Charlotte setkat s Lottie ...Jak se to mohlo stát prostě ? A pak ještě na konci jak se probudí v nemocnici...chápu za jakých okolností, ale není mi jasné jestli si teda celou Lottie jenom vymyslela, nebo jestli to bylo po tom setkání ...já vím že je to zmatená otázka, ale já mám po té knížce zmatek v hlavě:) Jakékoliv objasnění uvítám...říkala jsem si, dobře nečtu pozorně, ale když to ani po třetím přečtení nechápu..fakt nevím:X
Děkuju opravdu moc

 

 

Mail listArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 1
Celkem: 193981
Měsíc: 1322
Den: 35