Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje nabídka

Z časových důvodů jsem ze své nabídky pro nějaký čas vyřadila šití obalů, tarotové výklady a diagnostiku. Děkuji za pochopení :-) 

Pokud jste si prošli stránky, určitě už jste zjistili, čemu se věnuji, co nabízím a co ode mě můžete čekat. Každopádně bych to pro zjednodušení shrnula v několika bodech, kterým se věnuji.

Míra dávání a braní by měla být vyrovnána. Práce mi zabere nějaký čas, kdy se Vám věnuji, proto ji mám oceněnou. Ceny jsou uvedeny v ceníku.

 

vahy.jpg

 

 

Recenze

-          začala jsem psát recenze na knihy

-          nyní píši recenze pro: Metaforu, Fragment a Knižní klub

 

-          pokud byste měli zájem, abych pro Vaši knihu napsala recenzi, stačí se mi ozvat na    email

-          recenze si můžete prohlédnout v sekci Recenze

-       má spolupráce vzniká na základě dodané knihy a mnou napsané recenze

 

 

Fotomodeling

-          fotomodelingu se věnuji příležitostně 

-          nyní pracuji hlavně s Pavlem Manákem, s kterým jsem nafotila několik sérií fotek

-       v plánu je založení nového portfolia

 

LÉČENÍ

 

Reiki

-          celotělové léčení (osobní/dálkové)

-          srovnání čaker

-          poslání energie na aktuální problém, situaci (minulost, přítomnost, budoucnost)

-          zasvěcení do všech 4 stupňů

 

Shamballa 1024

-          léčení (osobní/dálkové)

-          posílání energie na aktuální problém (přítomnost, budoucnost)

-          zasvěcení do všech 4 stupňů

 

Duchovní bytosti

-          zjištění přítomnosti duchovní bytosti

-          zjištění přivtělené duchovní bytosti

 

Geopatogenní zony

-          zjištění geopatogenních zon ve Vašem bytě

 

Psychozóny

-          zjištění psychozó ve Vašem bytě

-          vyčištění špatných zón, nabití pozitivní energií

  

 

 

 

Příspěvky

Souhrnná nabídka aneb jak vypadá mé léčení a práce

5. 11. 2012

Reiki a shamballa léčení (osobní či dálkové)
 

Před zahájením léčení zjišťuji pomocí kyvadla a duchovních průvodců, jeslti máte u sebe či ve Vaší blízkosti nějakou přivtělenou či bloudící duši, která by potřebovala pomoci. V případě, že jí najdu, tak ji po souhlasu průvodců odvádím do duchovní dimenze.
 

Následně pomocí kyvadla zjišťuji, jak pracují Vaše čakry. V případě, že by byl velký problém, tak se ho snažím diagnostikovat. Stav Vašich čaker před léčením Vám po léčení posílám emailem.
 

Po úvodu s kyvadlem se pomocí reiki symbolů na Vás napojuji a začínám s léčením. Postupuji od hlavy až k patě z obou stran, přičemž na konec srovnávám čakry.
 

Při léčení se Vám může stát, že budete pociťovat návaly horka, chladu či podivného brnění. To se energie dostává tam, kam potřebuje a pracuje si tam dle svého nejlepšího svědomí. Věřte, že ví, co dělá a co je potřeba.
 

Několik minut či i hodin po léčení můžete pociťovat větší potřebu dojít si na toaletu, větší žízeň či únavu. Nebraňte se tomu. Abyste se lépe pročistili a zároveň celé léčení podpořili je dokonce až vhodné více pít (nejlépe čistou vodu), vykoupat se v mořské soli a při únavě si jít brzy lehnout.
 

Při osobním léčení Vás budu léčit v pozici v leže, při dálkovém léčení to nechám na Vás, jestli budete chtít sedět či ležet. Určitě je ale vhodné, abyste byli v otevřené pozici (všechny končentiny rovně položené, nepřekřížené), vypnuli si zvonek, mobil, televizi, celkově si udělali nějaké max 2 hodiny čas jen pro sebe, kdy Vás nikdo nebude rušit. Věřte, že si léčení užijete více tehdy, když budete v klidu a nikdo Vás nebude rušit a něco po Vás chtít. Můžete si zapálit svíčky, aromalampičku, pustit si nějakou klidnou či meditační hudbu a v případě, že budete ležet někde v chladnějším prostředí, tak se můžete přikrýt dekou. Reiki funguje i přes velké vrstvy oblečení a dek :)
 

Na začátku času léčení se společně dohodneme, takže to nebude žádné překvapení :) Již několik klientů mi řeklo, že je pro ně vhodné léčení provádět přímo před spaním, kdy se jim u toho podaří i usnout - což je vpořádku.
 

Po ukončení léčení Vám zasílám emailem své postřehy, stav vašich čaker před i po léčení a následný rozbor toho, co by bylo vhodné zlepšit a nebo co dělat dále.
 

Při posílání jednorázové energie na aktuální problém, problém v minulosti či do nějaké situace v budoucnosti nepotřebuji a nevyžaduji žádné speciální požadavky :) stačí mi napsat Váš problém a já energii pošlu.
 

K jakémukoliv léčení s reiki je potřeba, abyste mi zaslali Vaše celé jméno, co nejpřesnější datum, místo a čas narození. Při práci s dušemi i přesnou adresu. Je to z toho důvodu, aby šla energie opravdu přímo Vám. Kdybyste mi napsali např. pouze Vaše jméno, tak věřte, že lidí se stejným jménem je ve světě několik a v tomto případě by se energie rozdělila mezi těch x jedinců a nešla by tak Vám v celé její síle.
 

Při léčení se shamballou 1024 postupuji stejně. Energie je to o trošičku jiná, vhodná na rozdíl od reiki na posílání na popáleniny či horečky. Pokud si nemůžete vybrat, jakou energií byste chtěli být léčeni, tak se můžeme domluvit a já ráda pomohu a doporučím. V některých případech to nechávám osudu a na intuici, kdy si energie sama vybere.
 

Každopádně je dobré vědět, že energie pomáhá na úrovni všeho dobrého. Takže pokud se léčíte již nějakými jinými léky, které tlumí bolest, tak se může stát, že reiki bude tyto léky rušit a může je až vyrušit. Pokud nějaké tyto léky berete, prosím o zaslání informace ještě před léčením, děkuji.
 

 

Zasvěcování do reiki či shambally 1024


Zasvěcování do reiki či shambally probíhá podobně jako léčení, jen to vnímání bývá citlivější. Potom, co si ověřím u průvodců, že můžete být zasvěceni a jste na tento krok připraveni, tak se s klienty dohodnu v jakém čase a kdy přesně by mělo zasvěcení probíhat. Následně posílám skripta, které je dobré si prostudovat. V případě nejasností jsem k dispozici.
 

Při osobním zasvěcení zasvěcuji v pozici vsedě, kdy měníte pozice rukou. Při dálkovém zasvěcení je možné, abyste seděli či leželi opět v otevřené pozici. Je důležité, abyste měli narovnanou páteř. Celkové zasvěcení trvá 30-60minut. Po dokončení Vám posílám email se svými postřehy a certifikát.
 


Odvedení duchovních a přivtělených bytostí


Viz článek Duše a jejich svět
 


Geopatogenní a psychozony


Když zjišťuji přítomnost geopatogenních či psychozón, tak pracuji opět s kyvadlem. Jak už jsem uvedla v článku Geopatogenní zóny, tak tyto zóny není možné vyrušit, ale pouze odklonit. K tomu činu je jednoduchá rada, a to přítomnost minerálové pyramidky. Tyto pyramidky nejsou nijak drahé, v rámci zhruba 200-300kč.
 

Přítomnost psychozon se dá vyrušit. Já pracuji s energií reiki a jejími symboly. Určené prostředí očišťuji od špatné energie a nabíjím je pozitivní a sluneční energií.
 


Tarotový výklad


Jak už jsem psala v rubrice Tarotové karty, tak pracuji se 4 druhy karet. Tarot vykládám hlavně z Tarotem Druidů a doplňuji ho Osho tarotem.
 

V nabídce výkladu tarotů nabízím výklad na odpovědi k jedné otázce, na vztah dvou lidí (nemusí být pouze partnerský vztah mezi mužem a ženou), na Váš aktuální problém a výklad na všechny oblasti Vašeho života.
 

Pracuji hlavně po emailu, kdy je potřeba, abyste mi zaslali opět konkrétní iniciále dotyčného či dotyčné, ke které bude výklad směřovat.
 

V ceníku mám uveden výklad dle astrologických domů, který se týká 12 astrologických domů. Každý dům představuje v horoskopu určitou oblast života člověka. Jedná se o:
- Vás a Vaši charakteristiku, současný stav
- Finanční oblast, majetek, osobní hodnoty a osobní vlastnictví
- Komunikaci
- Domov a Váš vztah s matkou
- Tvořivost, láska, emoce, děti, vztah s otcem
- Zdraví a práce (z pozice zaměstnance)
- Vztahy obecně a manželství, partnerství
- Regenerace, Sexuální stránka
- Náboženství, duchovní směry, ezoterika, víra
- Kariéra, Práce (pozice zaměstnavatel, podnikatel...), Společenský život
- Přátelé, Kolektiv
- Plány, Sny, Touhy.. možnosti dopadů
 


Diagnostika


Co se týká diagnostiky, tak pracuji jednak s kyvadlem a průvodci a v druhé řadě v alfa meditaci, kde si diagnostiku ještě ověřuji.
 

Pokud máte zájem o diagnostiku sebe či někoho jiného, tak je opět potřeba zaslat co nejkonkrétnější informace jako je celé jméno, datum, místo a čas narození.
 

V celkové diagnostice kontroluji přivtělené duchovní bytosti, stav Vaší aury, stav Vašich čaker a následně si ověřuji všechny důležité orgány a části těla od hlavy až k patě. Zjišťuji, zdali je problém zdravotního či psychosomatického původu. Vše si nakonec ověřuji v alfa meditaci, kdy si Vaši duši pozvu k sobě a pomocí energie rukou potvrzuji problém. V tomto směru není potřeba žádné větší přípravy z Vaší strany.

 

V případě dalších a jiných nejasností mě neváhejte kontaktovat.
 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Moje nabídka | Komentářů: 1
 

 

Mail listArchiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 186696
Měsíc: 1366
Den: 44